Aktywnie spędzona niedziela

Grafika - zdjęcie ćwiczących podczas V Konwencji Fitness (link otworzy duże zdjęcie)

Niedziela 7 kwietnia 2019 roku była dla mieszkanek Powiatu Kraśnickiego okazją do zadbania o swoje zdrowie. W ramach Światowego Dnia Zdrowia w Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku odbyła się V Konwencja Fitness. Wydarzenie to przyciągnęło około setki miłośniczek aktywności fizycznej. Pomimo zmęczenia treningi przyniosły mnóstwo satysfakcji i zadowolenia.

Program ćwiczeń FAT KILLER poprowadzony przez instruktorki: Marlenę Rychlewską i Ewelinę Jabłońską był energicznym wstępęm do dalszego wysiłku. Gwoźdź programu stanowił TRENING HIIT z mistrzynią świata fitness sylwetkowego – Natalią Gacką. Ten specjalny zestaw ćwiczeń cieszył się największym zainteresowaniem. Mimo intensywnego treningu każda z Pań wytrwała do końca.

W czasie gdy uczestniczki regenerowały siły przed ostatnim treningiem Natalia Gacka udzieliła kilku porad na temat zdrowego odżywiania. Podczas pogadanki wyjaśniła jakie błędy najczęściej popełniamy będąc na diecie oraz jak połączyć zdrowe odżywianie i trening, by uzyskać najlepszy efekt. Na koniec swój program poprowadziły: Agnieszka Krzesińska i Monika Placha.

Oprócz ćwiczeń na uczestniczki czekało wiele niespodzianek takich jak: możliwość wykonania analizy składu masy ciała, skorzystania z indywidualnych porad trenerek i dietetyków oraz określenia wieku metabolicznego. Rozlosowano nagrody: karnety, vouchery, bony podarunkowe i gadżety. Każda z Pań otrzymała upominek od Starostwa Powiatowego. Natalia Gacka chcąc w szczególny sposób uhonorować zaangażowanie podczas treningu wręczyła jednej z uczestniczek specjalny prezent.

Organizatorem konwencji było Starostwo Powiatowe w Kraśniku przy współpracy z Zespołem Szkół Nr 3 oraz siłownią GetGym w Kraśniku.

Opublikowano: 08 kwietnia 2019 12:51

V Konwencja Fitness