Reprezentacja Polski Olimpiad Specjalnych z wizytą w Pałacu Prezydenckim

Na zdjęciu reprezentacja Polski Olimpiad Specjalnych uczestnicząca w Światowych Letnich Igrzyskach w A (link otworzy duże zdjęcie)

W dniu 3 kwietnia reprezentacja Polski Olimpiad Specjalnych uczestnicząca w Światowych Letnich Igrzyskach w Abu Zabi została zaproszona na spotkanie z Panią Prezydentową Agatą Kornhauser -Duda do pałacu prezydenckiego.

W spotkaniu uczestniczyła uczennica SOSW w Olbięcinie Magdalena Czajka, reprezentująca Polskę w lekkiej atletyce w biegach na 200m, 400m oraz sztafecie 4x100 m  zdobywając brązowy medal. W wizycie towarzyszyła jej Pani Joanna Nowosad, która przygotowała Magdę do zawodów oraz Pan Tomasz Mularczyk członek zarządu Powiatu w Kraśniku.

W części oficjalnej Pani Prezydentowa oraz prezes O.S Anna Lewandowska gratulowały zawodnikom zdobytych osiągnięć na igrzyskach. Potem była chwila na zrobienie wspólnych zdjęć, podzielenie się wrażeniami  z igrzysk oraz poczęstunek.

Opublikowano: 04 kwietnia 2019 13:28