Zapraszamy na Wielkanocny Kiermasz Rękodzieła

Grafika - Wielkanocny Kiermasz Rękodzieła, 7 kwietnia w godzinach 10-15 (link otworzy duże zdjęcie)

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Powiatu Kraśnickiego na Wielkanocny Kiermasz Rękodzieła, który odbędzie się już 7 kwietnia 2019 roku w Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku.

Organizowane przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku kiermasze, już od wielu lat, przyciągają rękodzielników i wystawców z całego regionu. Ręcznie wykonane ozdoby wspaniale wpisują się w wyjątkową atmosferę i tradycję Świąt. Są doskonałym sposobem na udekorowanie wielkanocnego koszyczka, stołu czy oryginalnym pomysłem na prezent.

Zapraszamy również wszystkich rękodzielników, którzy jeszcze nie zgłosili swojego uczestnictwa, wciąż mamy wolne miejsca.

Nasz Kiermasz to wspaniała okazja do zaprezentowania swojej twórczości. Udział w Kiermaszu jest bezpłatny. Jedyne o czym należy pamiętać to zgłoszenie uczestnictwa do Wydziału Promocji Starostwa Powiatowego w Kraśniku i zabraniu ze sobą stolika i krzesła.

Zapisy pod numerami telefonów: (81) 826-18-00, (81) 826-18-01, (81) 826-17-92 lub osobiście w Wydziale Promocji Starostwa Powiatowego w Kraśniku.

Do zobaczenia!

plakat__kiermasz_wielkanocny_2019.jpg