Kraśnicki - malinowy powiat!

Powiatowy Turniej w Warcabach Stupolowych za nami

Uczestnicy podczas rozgrywanego turnieju (link otworzy duże zdjęcie)

W dniu 16 marca 2019 roku w sali Ośrodka Kultury w Urzędowie odbył się Powiatowy Turniej w Warcabach Stupolowych, którego organizatorem był Ośrodek Kultury w Urzędowie przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Kraśniku.

    Turniej rozegrany został w dwóch kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa oraz open. W kategorii szkół podstawowych udział wzięło 22 uczestników. Pierwsze miejsce zajął Marcel Machaj, drugie – Alan Nycz, zaś trzecie – Patryk Pasternak. W kategorii open rywalizowało natomiast 10 uczestników. Na pierwszym miejscu uplasował się Paweł Malarczyk, drugie miejsce zajął Tadeusz Kochański, a trzeci był Arkadiusz Gad. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach zostali uhonorowani pucharami, natomiast wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy.

    Pięciu uczestników turnieju wypełniło normy na kategorie zawodnicze i po zatwierdzeniu przez Polski Związek Warcabowy, zostaną wpisani do ewidencji centralnego rejestru PZW.

Więcej zdjęć znależć można na stronie internetowej Ośrodka Kultury w Urzędowie: www.gokurzedow.pl.
    
MSz

Opublikowano: 22 marca 2019 11:40

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 178

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.