Powiatowy Turniej w Warcabach Stupolowych za nami

Uczestnicy podczas rozgrywanego turnieju (link otworzy duże zdjęcie)

W dniu 16 marca 2019 roku w sali Ośrodka Kultury w Urzędowie odbył się Powiatowy Turniej w Warcabach Stupolowych, którego organizatorem był Ośrodek Kultury w Urzędowie przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Kraśniku.

Turniej rozegrany został w dwóch kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa oraz open. W kategorii szkół podstawowych udział wzięło 22 uczestników. Pierwsze miejsce zajął Marcel Machaj, drugie – Alan Nycz, zaś trzecie – Patryk Pasternak. W kategorii open rywalizowało natomiast 10 uczestników. Na pierwszym miejscu uplasował się Paweł Malarczyk, drugie miejsce zajął Tadeusz Kochański, a trzeci był Arkadiusz Gad. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach zostali uhonorowani pucharami, natomiast wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Pięciu uczestników turnieju wypełniło normy na kategorie zawodnicze i po zatwierdzeniu przez Polski Związek Warcabowy, zostaną wpisani do ewidencji centralnego rejestru PZW.

Więcej zdjęć znależć można na stronie internetowej Ośrodka Kultury w Urzędowie: www.gokurzedow.pl.

MSz

Opublikowano: 22 marca 2019 11:40