Dzień Patrona w ZS nr 1 w Kraśniku

Na zdjęciu społeczność szkolna,nauczyciele, zaproszeni goście podczas Dnia Patrona w Zespole Szkół (link otworzy duże zdjęcie)

21 marca Zespół Szkół nr 1 w Kraśniku obchodził Dzień Patrona - Tadeusza Kościuszki.

Tradycyjnie uroczystość rozpoczęła się Mszą w kościele parafialnym pw WNMP w Kraśniku odprawianej w intencji społeczności szkolnej. Następnie uczestnicy przemaszerowali do szkoły gdzie zaczęła się dalsza część uroczystości.

W uroczystościach uczestniczyli zaproszeni goście – przedstawiciele władz województwa, powiatu, miasta, nauczyciele, samorządowcy, emerytowani pracownicy placówki, dyrekcja szkoły oraz oczywiście uczniowie.

Została przygotowana inscenizacja, występy muzyczne uczniów oraz Zespołu Pieśni i Tańca „Sanowiślaczki”.

AW

Opublikowano: 22 marca 2019 10:26