VI Powiatowy Konkurs Geograficzny „Mapa bez tajemnic”

Na zdjęciu Starosta Kraśnicki Krzysztof Staruch, nauczyciele z  Zespołu Szkół nr 2 w Kraśniku oraz (link otworzy duże zdjęcie)

19 marca w Zespole Szkół nr 2 w Kraśniku odbył się finał VI Powiatowego Konkursu Geograficznego „Mapa bez tajemnic”. W konkursie uczestniczyło 32 uczniów z gimnazjów i szkół podstawowych z powiatu kraśnickiego.

Celem konkursu była promocja szkoły oraz rozbudzenie zainteresowań geografią, która jest jednym z najczęściej wybieranych przedmiotów na egzaminie maturalnym.

Wszyscy finaliści konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku.

Najlepszymi geografami zostali :

1.Bartłomiej Borowski – z Publicznego Gimnazjum w Terpentynie
2.Maciej Bierut – ze Szkoły Podstawowej w Borowie