Dzień otwarty w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Annopolu.

Plakat Dzień Otwarty w Zespole Szkół w Annopolu. (link otworzy duże zdjęcie)

Serdecznie zapraszamy uczniów klas III gimnazjum oraz klas VIII szkoły podstawowej do udziału w Dniu Otwartym organizowanym w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Annopolu we wtorek 26 marca 2019 r.
Zespół Szkół w Annopolu czeka na gości w godz. 8.30 – 13.30. Szkoła przedstawi ofertę edukacyjną przygotowaną na nadchodzący rok szkolny 2019/2020.
W trakcie spotkania będzie można:
- zwiedzić szkołę
- uzyskać informacje o kierunkach kształcenia
- porozmawiać z nauczycielami oraz uczniami.
Dla młodzieży przygotowano także liczne atrakcje w postaci quizów, konkursów i pokazów.

Opublikowano: 19 marca 2019 12:16