Kraśnicki - malinowy powiat!

5 medali mistrzostw województwa dla naszych tenisistek stołowych

Zawodniczki SKTS Dwójki Kraśnik (link otworzy duże zdjęcie)

W minioną sobotę, 16 marca, w Łucce  odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorów oraz Indywidualne Mistrzostwa Województwa dzieci z rocznika 2007 i młodszych w tenisie stołowym. Z zawodów tenisistki stołowe Szkolnego Klubu Tenisa Stołowego „Dwójka” Kraśnik wróciły z pięcioma medalami.

 

W rywalizacji drużyn juniorek trzecie miejsce zajęły Wiktoria Daśko i Ewa Szubartowska.  Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się młodsi młodzicy SKTS, którzy zdobyli łącznie cztery medale. W zmaganiach indywidualnych Maja Łakoma wywalczyła krążek brązowy. Medale z tego samego kruszcu zawisły na szyjach Dominiki Skibińskiej i Mai Łakomej za grę podwójną. Kolejny medal, srebrny, w turnieju gier mieszanych wywalczyła Maja Łakoma, grając w parze z Maciejem Bieleckim (Heksa Niedrzwica Duża).

Opublikowano: 19 marca 2019 08:21

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 127

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.