5 medali mistrzostw województwa dla naszych tenisistek stołowych

Zawodniczki SKTS Dwójki Kraśnik (link otworzy duże zdjęcie)

W minioną sobotę, 16 marca, w Łucce  odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorów oraz Indywidualne Mistrzostwa Województwa dzieci z rocznika 2007 i młodszych w tenisie stołowym. Z zawodów tenisistki stołowe Szkolnego Klubu Tenisa Stołowego „Dwójka” Kraśnik wróciły z pięcioma medalami.

W rywalizacji drużyn juniorek trzecie miejsce zajęły Wiktoria Daśko i Ewa Szubartowska.  Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się młodsi młodzicy SKTS, którzy zdobyli łącznie cztery medale. W zmaganiach indywidualnych Maja Łakoma wywalczyła krążek brązowy. Medale z tego samego kruszcu zawisły na szyjach Dominiki Skibińskiej i Mai Łakomej za grę podwójną. Kolejny medal, srebrny, w turnieju gier mieszanych wywalczyła Maja Łakoma, grając w parze z Maciejem Bieleckim (Heksa Niedrzwica Duża).

Opublikowano: 19 marca 2019 08:21