Inwestycje w gminie Dzierzkowice

Na zdjęciu zmodernizowany i wyremontowany chodnik w ciągu drogi powiatowej nr 2702L w miejscowości Dzi (link otworzy duże zdjęcie)

W ciągu drogi powiatowej nr 2702L w miejscowości Dzierzkowice został zmodernizowany i wyremontowany chodnik. Inwestycja jest realizowana w ramach bieżącego utrzymania dróg i w całości finansowana przez Zarząd Dróg Powiatowych w Kraśniku. Prace związane z remontem drogi były niezbędne dla bezpiecznego funkcjonowania uczestników ruchu drogowego.

AW

Opublikowano: 14 marca 2019 09:16