Promesy na dofinansowanie zadań inwestycyjnych

Na zdjęciu przykładowe zdjęcie drogi. (link otworzy duże zdjęcie)

Zarząd Powiatu odebrał z rąk Wojewody promesy na dofinansowanie zadań inwestycyjnych związanych z usuwaniem skutków klęsk żywiołowych.

W ramach dotacji zostaną przebudowane drogi powiatowe : - 2721L w miejscowości Podlesie w gminie Kraśnik - 2251L Kłodnica-Białawoda - Zalesie (do granicy powiatu) w gminie Wilkołaz - 2714L relacji Gościeradów- Ździechowice (do granicy powiatu) na terenie gminy Gościeradów.

Wysokość dotacji na przebudowę drogi powiatowej 2721L wynosić będzie 1.381.000 zł, natomiast drogi 2251L i 2714L wynosić będzie 2.094.000 zł. Remont nawierzchni w/w dróg powiatowych zwiększy bezpieczeństwo ruchu drogowego oraz poprawi komfort użytkowania dla mieszkańców.

AW

Opublikowano: 12 marca 2019 12:34