Zapraszamy do udziału w Powiatowym Turnieju w Warcabach Stupolowych

Plakat Powiatowego Turnieju w Warcabach Stupolowych (link otworzy duże zdjęcie)

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Powiatowym Turnieju w Warcabach Stupolowych, który odbędzie się w dniu 16 marca 2019 r. (sobota) od godz. 10:00 w Ośrodku Kultury w Urzędowie. Organizatorem zawodów jest Ośrodek Kultury w Urzędowie przy współudziale Starostwa Powiatowego w Kraśniku.

W turnieju prawo startu mają dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe.
Zgłoszenia można przesyłać na adres: biuro@gokurzedow.pl do dnia 14 marca 2019 r.
Więcej informacji znaleźć można w załączonym regulaminie oraz na plakacie zawodów.

Opublikowano: 12 marca 2019 10:36

Załączniki: