Wielkanocny kiermasz już niebawem

Na zdjęciu pisanki. (link otworzy duże zdjęcie)

Serdecznie zapraszamy wszystkich rękodzielników do udziału w Wielkanocnym Kiermaszu Rękodzieła. Odbędzie się on w dniu 7 kwietnia br. w godz. 10-15 w Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku, Al. Niepodległości 44.

Zachęcamy do zapisów pod numerami telefonów: (81) 826-18-00, (81) 826-18-01, (81) 826-17-92 lub osobiście w Wydziale Promocji Starostwa Powiatowego w Kraśniku.

Udział w kiermaszu jest bezpłatny.

Gwarantujemy miejsce na stoisko, ale należy pamiętać o zabraniu ze sobą własnych stolików i krzesełek.

Zachęcamy do prezentacji swojej twórczości.

Opublikowano: 13 marca 2019 09:16