Zapaśniczki Suplesu z medalami Mistrzostw Województwa Lubelskiego

Zapaśniczki LUKS Suples Kraśnik wraz z trenerem Damianem Jakóbczykiem (link otworzy duże zdjęcie)

W minioną sobotę zapaśniczki LUKS Suples Kraśnik wzięły udział w Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w Chełmie. W turnieju, oprócz klubów z Lubelszczyzny, udział wzięły także ekipy z województwa Mazowieckiego oraz z Ukrainy i Słowacji. Wszystkie nasze zawodniczki wróciły z zawodów z medalami.

Złote medale zdobyły juniorki: Renata Nieściur (kat. wag. 53 kg) oraz Daniela Tkaczuk (kat. wag. 65 kg). W kat. wag. 55 kg 2 miejsce zajęła kolejna nasza juniorka Klaudia Polak. Srebrne medale zdobyły: Milena Czerniak (kat. wag. 40 kg dzieci) oraz Gabriela Gil (kat. wag. 50 kg dzieci) na trzecim stopniu podium stanęła Anna Flis (kat. wag. 39 kg młodziczki).

Opublikowano: 07 marca 2019 09:30