Koło Gospodyń Wiejskich w Popkowicach – Majdanek świętowało jubileusz 50 – lecia

(link otworzy duże zdjęcie)

23 lutego, Koło Gospodyń Wiejskich w Popkowicach – Majdanek obchodziło 50 – lecie swojej działalności.

Uroczystość odbyła się w Ośrodku Kultury w Urzędowie i zgromadziła liczne grono zaproszonych gości. Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego reprezentował Szczepan Jagiełło Kierownik Oddziału Komunikacji Społecznej Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie. W uroczystości udział wzięli również Wicestarosta Kraśnicki Karol Rychlewski, Burmistrz Urzędowa Paweł Dąbrowski oraz Zastępca Burmistrza Urzędowa Andrzej Misztal.

Jubileusz był okazją nie tylko do świętowania, ale i do podsumowania długoletniej działalności koła.

AW, Fot. Lech Dudziński

Opublikowano: 26 lutego 2019 14:21