Światowy Dzień Chorego.

Na zdjęciu Starosta Kraśnicki Krzysztof Staruch, Ordynator Oddziału Chorób Dzieci i Młodzieży Barba (link otworzy duże zdjęcie)

Tradycją obchodów Światowego Dnia Chorego w powiecie kraśnickim stało się spotkanie z pacjentami w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Kraśniku. Starosta Kraśnicki Krzysztof Staruch i Wicestarosta Kraśnicki Karol Rychlewski odwiedzili przebywających na szpitalnych oddziałach osoby chore, aby osobiście złożyć im życzenia szybkiego powrotu do zdrowia i wręczyć upominki. Najmłodsi leczeni na Oddziale Chorób Dzieci i Młodzieży otrzymali puzzle, a starsi z Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej otrzymali sok z aloesu na wzmocnienie.

AW, fot. AK

Opublikowano: 11 lutego 2019 12:45