Dni Kultury Rolnej w Urzędowie.

(link otworzy duże zdjęcie)

W dniach od 6 do 8 lutego w sali Ośrodka Kultury w Urzędowie odbyły się Dni Kultury Rolnej. Dni Kultury Rolnej na których spotykają się rolnicy, przedstawiciele różnych rolniczych instytucji, samorządowcy oraz firmy związane z rolnictwem to już kilkudziesięcioletnia tradycja. W tym, roku podczas cyklu wykładów poruszona została tematyka dotycząca m.in. uprawy owoców jagodowych i buraków cukrowych oraz pozyskiwania funduszy zewnętrznych na gospodarstwa, aktualności w ochronie roślin, roli pszczół. Wydarzeniu towarzyszyły wystawy i oferty lokalnych firm, których działalność związana jest z rolnictwem.

AW, fot. Lech Dudziński

Opublikowano: 08 lutego 2019 12:44

Dni Kultury Rolnej w Urzędowie.