Targi edukacyjne w Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku.

(link otworzy duże zdjęcie)

Zespół Szkół nr 3 w Kraśniku po raz drugi zorganizowały Targi edukacyjne, które odbyły się 7 lutego br. na terenie szkoły. Uczelnie prześcigały się w atrakcyjności swoich stoisk. Każdy maturzysta mógł otrzymać informatory oraz broszury rekrutacyjne, w których zawarte były szczegółowe informacje o wydziałach, poszczególnych jednostkach, a także funkcjonujących na danych uczelniach organizacjach studenckich i kołach naukowych.
Nie każdy uczeń dokonał jeszcze wyboru szkoły, tak więc Targi edukacyjne były doskonałą okazją do nakierowania ich do podjęcia właściwej drogi.

AW, fot. MK

Opublikowano: 07 lutego 2019 14:02

Targi edukacyjne w Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku.