Football Academy za nami...

(link otworzy duże zdjęcie)

W dniach 26,27 stycznia i 2,3 lutego br. odbył się FA CUP II w hali Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku. Jest to cykliczny turniej organizowany przez Football Academy Lublin i Football Academy Kraśnik.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Starosta Kraśnicki Krzysztof Staruch oraz Dyrektor Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku Dariusz Głuchowski.

Piłkarze i piłkarki z roczników 2008, 2009, 2010 i 2011 dostarczyli w każdym roku niezapomnianych wrażeń sportowych.

W tym roku 29 zespołów z województwa lubelskiego i podkarpackiego rywalizowało w duchu fair play, które bardzo sobie ceni Football Academy. Podczas każdego dnia turniejowego przyznano nagrody: dla Najlepszego Zawodnika, Króla Strzelców oraz Najlepszego Bramkarza. Oprócz statuetek zostały rozdane nagrody rzeczowe. Ponadto każdy uczestnik otrzymał medal, a zwycięskie drużyny puchary, które wręczył Wicestarosta Kraśnicki Karol Rychlewski.

I miejsce zajęła drużyna KS Błotnica. II miejsce wywalczyła drużyna Bukowa Jastkowice, a na najniższym stopniu podium stanęła drużyna UKS Skarpa Lublin. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Opublikowano: 07 lutego 2019 13:10

Football Academy w Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku