Awans kadetów MKS Kraśnik do 1/4 Mistrzostw Polski

Drużyna kadetów MKS Kraśnik (link otworzy duże zdjęcie)

Minionej soboty kadeci MKS Kraśnik pod wodzą trenerów Michała Wojcieszkiewicza i Mieczysława Biernackiego zdobyli 2 miejsce w rozgrywkach ligi lubelskiej i uzyskali awans do 1/4 Mistrzostw Polski, pokonując na wyjeździe UKS Olimp Opole Lubelskie 3-1 (19:25, 25:21, 25:21, 25:22).

Wszyscy zawodnicy występujący w drużynie MKS Kraśnik są objęci programem szkolenia Siatkarskich Ośrodków Szkolnych.

Na zdjęciu od lewej stoją: Kacper Ołownia, Stasiek Włodarczyk, Bartek Sadowski, Kamil Janik, Bartek Tryka, trener Michał Wojcieszkiewicz, trener Mieczysław Biernacki.
Od lewej klęczą: Jan Kułaga, Karol Kawa, Dawid Nakonieczny, Dawid Cieślik, Adam Skica, Sebastian Mikusek, Michał Szymula, Hubert Dalmata.

Opublikowano: 04 lutego 2019 10:24