Za nami koncert "Kolędujmy z Rejem".

(link otworzy duże zdjęcie)

10 stycznia br. w Zespole Szkół nr 2 im. Mikołaja Reja w Kraśniku odbył się wyjątkowy koncert "Kolędujemy z Rejem". W koncercie wzięli udział przedstawiciele władz miasta i powiatu oraz przyjaciele i absolwenci "Reja".

Zespół Szkół nr 2 w Kraśniku ma 65 letnią tradycję. Sztandar z wizerunkiem patrona szkoły, Mikołaja Reja ufundowany został w 1957 roku. Wymagał on kosztownego odnowienia, dlatego podjęto taką inicjatywę tego znaczącego znaku historii i tożsamości szkoły.

AW

Fot. kraśnik.naszemiasto.pl