Kraśnicki - malinowy powiat!

Słodki jubileusz 40 lecia Koła Pszczelarzy z Wilkołaza

Na zdjęciu członkowie Zarządu Koła Pszczelarzy z Wilkołaza oraz Wicestarosta Kraśnicki Karol Rychle (link otworzy duże zdjęcie)

W minioną niedzielę Koło Pszczelarzy z Wilkołaza obchodziło jubileusz 40 lecia swojej działalności. Obchody rozpoczęły się mszą św. w Kościele pw. Św. Jana Chrzciciela w Wilkołazie. Uczestniczyli w niej pszczelarze z rodzinami, a także poczty sztandarowe i zaproszeni goście. Podczas eucharystii Wicestarosta Kraśnicki Karol Rychlewski oraz Zarząd Koła Pszczelarzy z Wilkołaza m.in. Prezes Mariusz Cielica i Wice Prezes Bogdan Kuśmierz złożyli na ołtarzu dary w postaci miodu i świecy woskowej. Po części oficjalnej obchody przeniosły się do Gminnego Ośrodka Kultury, gdzie odbyła się dalsza część uroczystości.

AW

Opublikowano: 07 stycznia 2019 21:40

Kategoria: Aktualności

Słodki jubileusz 40 lecia Koła Pszczelarzy z Wilkołaza

Wyświetleń: 300

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.