Słodki jubileusz 40 lecia Koła Pszczelarzy z Wilkołaza

Na zdjęciu członkowie Zarządu Koła Pszczelarzy z Wilkołaza oraz Wicestarosta Kraśnicki Karol Rychle (link otworzy duże zdjęcie)

W minioną niedzielę Koło Pszczelarzy z Wilkołaza obchodziło jubileusz 40 lecia swojej działalności. Obchody rozpoczęły się mszą św. w Kościele pw. Św. Jana Chrzciciela w Wilkołazie. Uczestniczyli w niej pszczelarze z rodzinami, a także poczty sztandarowe i zaproszeni goście. Podczas eucharystii Wicestarosta Kraśnicki Karol Rychlewski oraz Zarząd Koła Pszczelarzy z Wilkołaza m.in. Prezes Mariusz Cielica i Wice Prezes Bogdan Kuśmierz złożyli na ołtarzu dary w postaci miodu i świecy woskowej. Po części oficjalnej obchody przeniosły się do Gminnego Ośrodka Kultury, gdzie odbyła się dalsza część uroczystości.

AW

Opublikowano: 07 stycznia 2019 21:40