Kraśnicki - malinowy powiat!

VII Koncert Kolęd

Na zdjęciu Starosta Kraśnicki Krzysztof Staruch i Wicestarosta Kraśnicki Karol Rychlewski wręczają u (link otworzy duże zdjęcie)

Już po raz siódmy w Kościele pw. WNMP w Kraśniku odbył się koncert kolęd i pastorałek. Gospodarzem uroczystości był Dziekan Dekanatu Kraśnickiego Ks. dr Jerzy Zamorski. Podczas koncertu mogliśmy posłuchać pastorałek staropolskich oraz kolęd w ciekawych aranżacjach. W kraśnickiej farze zaprezentowali się artyści z powiatu biłgorajskiego, kraśnickiego, kozienickiego, radzyńskiego, siedleckiego, stalowowolskiego. Starosta Kraśnicki Krzysztof Staruch oraz Wicestarosta Kraśnicki Karol Rychlewski wręczyli uczestnikom dyplomy oraz upominki. Patronat honorowy koncertu objął Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski.

AW

Opublikowano: 06 stycznia 2019 21:22

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 479

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.