Zapraszamy na VII Koncert Kolęd

Zaproszenie na Koncert Kolęd, który odbędzie się dnia 6 stycznia br. w Kościele pw. Wniebowzięcia N (link otworzy duże zdjęcie)

Starostwo Powiatowe w Kraśniku we współpracy z Dziekanem Dekanatu Kraśnickiego Ks. dr. Jerzym Zamorskim i pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego organizuje „Koncert Kolęd”. Koncert odbędzie się dnia 6 stycznia br. w Kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Kraśniku. Będziemy mogli podziwiać zespoły z powiatów: biłgorajskiego, kraśnickiego, kozienickiego, radzyńskiego, siedleckiego i stalowowolskiego.

Serdecznie zapraszamy!

AW