Pieśni i pastorałki w wykonaniu zespołu "Mazowsze"

Zaproszenie na koncert w wykonaniu Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca Mazowsze. Koncert odb (link otworzy duże zdjęcie)

3 stycznia o godzinie 19.00 w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Kraśniku odbędzie się koncert w wykonaniu Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca "Mazowsze".
Artyści przyjadą na zaproszenie Dziekana Dekanatu Kraśnickiego Ks. dr. Jerzego Zamorskiego i Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego. Zaprezentują kolędy i pastorałki w tradycyjnej interpretacji.
Starostwo Powiatowe w Kraśniku jest współorganizatorem koncertu.
Wstęp wolny.

AW