Kraśniccy tenisiści poza podium na Turnieju Świątecznym

Zawodnicy w trakcie gier turniejowych (link otworzy duże zdjęcie)

W dniach 15-16 grudnia br. w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kraśniku został rozegrany III Ogólnopolski Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego Kraśnik 2018 w kategoriach żaków, młodzików i kadetów. W zawodach udział wzięło 174 zawodników z Polski oraz zawodniczki i zawodnicy z Ukrainy.

W dwudniowej rywalizacji przy zielonych, pingpongowych stołach wzięła udział ścisła czołówka polskich tenisistów stołowych w wieku 9-15 lat, wśród których nie brakowało reprezentantów Polski. W uroczystym zakończeniu zawodów oraz ceremonii wręczenia nagród Starostwo Powiatowe w Kraśniku reprezentował pan Tomasz Mularczyk – członek Zarządu Powiatu w Kraśniku.
Uczestnicy i ich opiekunowie podkreślali wzorową organizację turnieju oraz wyjątkową życzliwość ze strony osób odpowiedzialnych za obsługę zawodów oraz wolontariuszy. Świąteczny turniej staje się jedną z najbardziej medialnych imprez tenisa stołowego, budząc zainteresowanie nie tylko mediów regionalnych ale i ogólnopolskich. Do pełni szczęścia zabrakło jedynie wyników sportowych. Niestety, w tegorocznej edycji, kraśnickim zawodnikom, mimo ambitnej postawy nie udało się stanąć na podium. Organizatorem imprezy był Szkolny Klub Tenisa Stołowego „Dwójka” Kraśnik, zaś jednym ze współorganizatorów Starostwo Powiatowe w Kraśniku.

MS

Opublikowano: 19 grudnia 2018 11:28