Zapraszamy na III Ogólnopolski Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego Kraśnik 2018

Plakat III Ogólnopolskiego Świątecznego Turnieju Tenisa Stołowego (link otworzy duże zdjęcie)

W nadchodzący weekend, 15-16 grudnia 2018 r. na hali Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Kraśniku odbędzie się III Ogólnopolski Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego Kraśnik 2018. Turniej rozegrany zostanie w kategoriach skrzatów i żaków, młodzików, kadetów. W turnieju udział weźmie ponad 170 zawodników z całej Polski.
Celem imprezy jest promocja aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży, krzewienie idei fair play oraz odkrywanie utalentowanych tenisistów stołowych. Zawody zostaną przeprowadzony w następujących kategoriach wiekowych:
- kadet - dziewczęta i chłopcy urodzeni w latach 2004-2005,
- młodzik - dziewczęta i chłopcy urodzeni w latach 2006-2007,
- żak i skrzat - dziewczęta i chłopcy urodzeni w roku 2008 i młodsi.
Szczegóły Turnieju znaleźć można na plakacie poniżej.

Opublikowano: 14 grudnia 2018 09:57