Kraśnicki - malinowy powiat!

Mistrz Powiatu Kraśnickiego 2018 roku w szachach wyłoniony

Wspólne zdjęcie uczestników turnieju szachowego (link otworzy duże zdjęcie)

W dniu 8 grudnia 2018 r. w remizie OSP w Wilkołazie odbył się otwarty XX Turniej Szachowy o Mistrzostwo Powiatu Kraśnickiego. W turnieju wzięło udział 18 osób. Powiat kraśnicki reprezentowało 12 osób. Podczas turnieju wyłoniony został mistrz powiatu kraśnickiego na rok 2018 w kategoriach seniorów oraz juniorów do lat 18. W kategorii seniorów zwyciężył Rafał Świca, zaś w kategorii juniorów do lat 18 Maciej Stańczuk.

Celem turnieju była popularyzacja gry w szachy wśród dzieci i młodzieży. Turniej został rozegrany w konkurencji indywidualnej w oparciu o przepisy gry dla szachów szybkich. Uczestnicy otrzymali dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe. Organizatorami rozgrywek byli: Starostwo Powiatowe w Kraśniku, Klub Sportowy Unia Wilkołaz, Szkoła Podstawowa w Wilkołazie oraz Gmina Wilkołaz.

Opublikowano: 14 grudnia 2018 09:27

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Wyniki XX Turnieju Szachowego o Mistrzostwo Powiatu Kraśnickiego [2.23 MB]

Wyświetleń: 255

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.