Trzy medale zapaśników w Koszycach

Reprezentacja LUKS Suples Kraśnik na zawodach w Koszycach (link otworzy duże zdjęcie)

W dniu 1 grudnia br. w Koszycach (Słowacja) odbył się Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy, w którym udział wzięła reprezentacja LUKS „Suples” Kraśnik.

Nasi zapaśnicy wywalczyli 3 medale. Pierwsze miejsca zajęli: Daniel Pietroń (31 kg) oraz Eryk Michalak (57 kg). Na drugiej pozycji uplasował się Kacper Góźdź (62 kg).

Tuż za podium, na czwartych miejscach, znaleźli się: Marcel Zając (41 kg) oraz Wojciech Kurzyna (44 kg).

Opublikowano: 07 grudnia 2018 13:51