IV edycja konkursu stypendialnego Natalii Partyki dla sportowców

(link otworzy duże zdjęcie)

Fundusz Natalii Partyki uruchomił IV edycję programu stypendialnego dla młodych zdolnych sportowców borykających się z trudnościami w rozwoju kariery. Ma on na celu wspieranie młodych, utalentowanych ludzi, szukających dofinansowania swojego rozwoju sportowego. Każde stypendium w ramach funduszu to 10 000 zł na realizację celów sportowych. Termin zgłoszeń upływa w dniu 14 grudnia 2018 r.

Szczegółowe informacje o programie znaleźć można na stronie www.fundusznataliipartyki.pl.

Opublikowano: 06 grudnia 2018 10:56