Kraśnicki - malinowy powiat!

Informacja o poszukiwaniu padłych dzików w gminie Annopol i Gościeradów

 (link otworzy duże zdjęcie)

Informujemy, że na terenie gminy Annopol i Gościeradów odbędzie się przeszukiwanie terenów w poszukiwaniu padłych dzików.
Poszukiwania zostaną przeprowadzone w dniach 11 – 12 grudnia 2018r. Będzie brało w nich udział ok. 50 żołnierzy, pracownicy nadleśnictwa Gościeradów oraz przedstawiciele Koła Łowieckiego nr 32 w Annopolu. W poszukiwaniach uczestniczyć będzie również Powiatowy Lekarz Weterynarii lub wyznaczony przez niego pracownik Inspekcji Weterynaryjnej.


W dniu 11 grudnia 2018 r. poszukiwaniami zostaną objęte tereny w zasięgu leśnictwa Świeciechów, miejsce zbiórki Leśniczówka Sucha Wólka. W dniu 12 grudnia 2018 r. poszukiwaniami zostaną objęte tereny w zasięgu leśnictwa Kotówka, miejsce zbiórki Leśniczówka Księżomierz Dzierzkowska (parking śródleśny). W trakcie prowadzenia akcji w pobliżu drogi wojewódzkiej nr 824 ruch pojazdów zostanie zabezpieczony przez policję.


Jednocześnie informujemy iż Wojewoda Lubelski rozporządzeniem nr 61 z dnia 14 listopada uchylił rozporządzenie Nr 59 z dnia 30 października 2018r. w sprawie zwalczania afrykańskiego pomoru świń w powiatach kraśnickim i opolskim.

AW

Opublikowano: 06 grudnia 2018 09:39

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 300

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.