(link otworzy duże zdjęcie)

Julia Chmielarska zdobywczynią Grand Prix International Charity Festival „Inna-Brovary” na Ukrainie

28 października zostały odegrane ostatnie akordy browarskiego projektu charytatywnego III Międzynarodowy Konkurs-Festiwal „International Charity Festival Inna-Brovary”. Ponad 600 uczestników, pedagogów, jurorów z różnych miasti krajów spotkało się w Browarach, żeby swoim udziałem wesprzeć tych, którzy walczą ze straszną chorobą jaką jest rak.

Dzieci i młodzież w różnych salach koncertowych na terenie miasta Browary uczestniczyło w przesłuchaniach konkursowych w następujących kategoriach : „choreografia i gatunek oryginalny”, „wokal”, „wykonawstwo instrumentalne”, „plastyka”. W kategorii „wokal estradowy” Powiat Kraśnicki reprezentowały Julia Kurdziel, Weronika Grudzińska z GOK Dzierzkowice oraz Julia Chmielarska, Emilia Rycerz i Kinga Wołoszyn CKiP w Kraśniku. Wszystkich uczestników oceniało międzynarodowe jury. Najlepszą wśród wokalistów była Kraśniczanka Julia Chmielarska, która otrzymała główną nagrodę festiwalu Grand Prix. Wykonała utwór I have nothing” amerykańskiej piosenkarki Whitney Houston. Medal za pierwsze miejsce otrzymałyJulia Kurdziel, Weronika Grudzińska, Emilia Rycerz i Kinga Wołoszyn. Gwiazdą koncertu galowego Festiwalu „Inna-Brovary” był ukraiński zespół rockowy „Tabula Rasa”.

W trakcie III edycji Międzynarodowy Konkurs-Festiwal International Charity Festival „Inna-Brovary” organizatorom udało się zebrać ponad 175 tysięcy hryweń na leczenie osób z chorobami nowotworowymi miasta Browary.

OG

Opublikowano: 06 listopada 2018 15:57