Wystawa "Mamy Niepodległą" w Zespole Szkół Nr 3 w Kraśniku

(link otworzy duże zdjęcie)

Do 15 listopada br. w Zespole Szkół Nr 3 w Kraśniku można obejrzeć ciekawą wystawę pamiątek związanych z odzyskaniem przez Polskę niepodległości i historią II Rzeczpospolitej.

Zapraszamy uczniów wraz z opiekunami, a także osoby prywatne.
Wystawę tworzyli wspólnymi siłami uczniowie i nauczyciele szkoły, wiele osób użyczyło swoich rodzinnych zbiorów.
Wystawa jest częścią projektu, na który ZS Nr 3 w Kraśniku otrzymał środki Ministra Edukacji Narodowej w ramach Programu Wieloletniego Niepodległa na lata 2017-2021.
Kraśnicka „trójka” znalazła się w gronie 257 szkół w Polsce, którym udało się skutecznie sięgnąć po środki ministerialne na zorganizowanie obchodów 100 - lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

n_2.jpgn_3.jpgn1.jpgniepodlegla_i_men.jpg

Opublikowano: 05 listopada 2018 13:36