Dobry start kadetów MKS Kraśnik

Zespół kadetów MKS Kraśnik wraz z trenerem (link otworzy duże zdjęcie)

Znakomity start sezonu 2018/2019 zanotowali kadeci MKS Kraśnik pod wodzą trenera Mieczysława Biernackiego. W dniu 20 października br. pokonali u siebie LKPS Lublin stosunkiem 3:0 (25-16, 25-15, 25-8), zaś tydzień później w Międzyrzecu Podlaskim wygrali pewnie z tamtejszą „trójką” również stosunkiem 3:0 (25-16, 25-13, 25-15).

Bardzo dobry start daje kraśniczanom prowadzenie w wojewódzkiej lidze kadetów. Według trenera Biernackiego wszyscy zawodnicy zasłużyli na uznanie, ponieważ zagrali dobrze indywidualnie i drużynowo, a najmocniejszymi elementami było dobre przyjęcie i skuteczna relacja obrona/atak. MKS Kraśnik rozegrał swoje spotkania w składzie: Kołtun Kamil, Cieślik Dawid, Ołownia Kacper, Tryka Bartłomiej, Kawa Karol, Kułaga Jan, Mikusek Sebastian, Sadowski Bartłomiej, Skica Adam, Włodarczyk Stanisław.

Kolejne spotkanie kraśniccy kadeci rozegrają w dniu 17 listopada br. w Kraśniku, podejmując MKS Avię Świdnik. Siatkarze serdecznie zapraszają na mecz wszystkich kibiców.

Opublikowano: 30 października 2018 12:41