Kraśniccy koszykarze w kadrze Lubelszczyzny

Młodzicy UKS Biało - Czarni Kraśnik powołani do kadry Lubelszczyzny (link otworzy duże zdjęcie)

21 października br. czterech zawodników z UKS Biało – Czarni Kraśnik, podopiecznych trenerów Pawła Biskupa i Piotra Kozłowskiego, Jakub Biskup, Szymon Wnuk, Mikołaj Koper i Karol Szuba zostali powołani na mecz sparingowy z UKS GIM 92 Ursynów Warszawa w ramach Kadry Lubelszczyzny w kategorii młodzik.

Mecz stał na wysokim poziomie, jednak lepsi okazali się goście z Warszawy, wygrywając z Kadrą Lubelską 79-82. Trenerzy Kadry Lubelskiej Marcin Ciećko i Wojciech Paszek mieli do dyspozycji 21 zawodników z całej Lubelszczyzny, którzy walczyli o czołowe miejsca, ścisłą kadrę, która reprezentowałaby Lubelszczyznę na arenach całego kraju. Szymon Wnuk i Jakub Biskup zostali docenieni i otrzymali powołanie na Mistrzostwa Polski Młodzieżowych Kadr Wojewódzkich w Koszykówce, które odbędą się w Człuchowie w dniach 30 października – 4 listopada br.

Opublikowano: 24 października 2018 13:21