Zapaśnicy Suplesu z 6 medalami na Międzynarodowym Turnieju o Puchar Ziemi Kraśnickiej

Walka zapaśników (link otworzy duże zdjęcie)

W dniach 13 – 14 października w hali Zespołu Szkół Nr 3 w Kraśniku odbyła się spora zapaśnicza impreza. Podczas XXVII Międzynarodowego Turnieju o Puchar Ziemi Kraśnickiej rywalizowało ze sobą 462 zawodników z 11 państw. Zapaśnicy LUKS Suples Kraśnik wywalczyli na nim 6 medali.

Najwięcej medali zdobyły nasze juniorki. Pierwsze miejsce zajęła Patrycja Gil (kat. 55 kg).
trzecie miejsca miejsca zajęły: Klaudia Czyzio (kat 50 kg), Renata Nieściur (kat 53 kg), Julia Łochowska (kat 62 kg) i Agata Ćwikła (kat 68 kg).
Wśród juniorów drugie miejsce w kat 79 kg zajął Jakub Szymula.

Pozostali reprezentacji LUKS Suples Kraśnik zajęli następujące lokaty:
Juniorki:
5 miejsce – Klaudia Polak (kat. 53 kg).
Juniorzy:
9 miejsce – Maksym Koshelevych (kat. 79 kg).
10 miejsce – Sebastian Zarzycki (kat. 74 kg).
Kadetki:
14 miejsce – Daniela Tkachuk (kat. 57 kg)
14 miejsce – Patrycja Piotrowska (kat. 61 kg).
Kadeci:
9 miejsce – Jakub Michalak (kat. 45 kg).
17 miejsce – Rafał Śmiech (kat. 48 kg).
20 miejsce – Mateusz Wojsław (kat. 60 kg).
9 miejsce – Hubert Gajewski (kat. 110 kg).

W turnieju udział wzięło także trzech mieszkańców naszego powiatu, którzy występowali pod innymi barwami klubowymi. Katarzyna Jargieła (gm. Kraśnik) w kat. 46 kg zajęła 3 miejsce (MKS Cement-Gryf Chełm). Kraśniczanie, reprezentanci WLKS Siedle, zajęli odpowiednio: 5 miejsce – Adrian Gorczyca (kat. 60 kg) oraz 20 miejsce – Patryk Kostrzewski (kat. 65 kg).

Opublikowano: 17 października 2018 11:09