Starty zawodników SKB Kraśnik

Kamil Jastrzębski na mecie (link otworzy duże zdjęcie)

W stolicy, 6 października br., rozegrano Puchar Warszawy w Biegach na Orientację. W sobotnim biegu miejskim (city race) seniorów na dystansie ok. 10 km czwarte miejsce z czasem 47:51 zajął Paweł Biały. Zwyciężył Piotr Łobodziński (40:24).

Następnego dnia rano Paweł Biały z czasem 1:13.88 zajął 5. miejsce w 1. Ursynowskim Biegu Bez Windy. W trakcie zawodów biegacze mieli do pokonania 15 pięter budynku Galerii Ursynów. Wygrał Rafał Hazan.

Z kolei Michał Biały triumfował w niedzielę podczas XXX Ogólnopolskiego Biegu Ulicznego „10-tka po Ziemi Biłgorajskiej”. Pokonanie trasy zajęło mu 33 minuty i 26 sekund. Bieg ukończyło 133 osoby.

Kamil Młynarz rywalizował natomiast 7 października br. w Półmaratonie Jata 21 serc w Łukowie, gdzie zajął drugie miejsce z czasem 1:16:14.  Zwyciężył  Jakub Nowak (1:11:16).

Tego samego dnia w stolicy odbyły się także zawody „Biegnij Warszawo” na dystansie 10 km. Spośród ponad 6700 biegaczy najlepszy okazał się Kamil Jastrzębski (30:54).

Opublikowano: 09 października 2018 10:53