Maja Łakoma ze srebrnym medalem turnieju ogólnopolskiego w tenisie stołowym

Zawodniczki na podium (link otworzy duże zdjęcie)

W sobotę 29 września br. w Warszawie został rozegrany Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Polskiego Związku Tenisa Stołowego. W zawodach świetnie spisała się reprezentantka SKTS „Dwójka” Kraśnik – Maja Łakoma, która w kategorii żaczek stanęła na drugim stopniu podium.

Zawodniczka z kraśnickiego klubu na pięć rozegranych spotkań zwyciężała czterokrotnie. Porażki doznała jedynie w grze finałowej, ulegając Natalii Brzezińskiej (Dekorglass Działdowo) w stosunku 1:3.
Gratulujemy Mai i życzymy powodzenia na I Grand Prix Polski Żaków, który odbędzie się w Zielonej Górze pod koniec października.

Opublikowano: 04 października 2018 10:44