Bezpłatne badania profilaktyczne

(link otworzy duże zdjęcie)

SPZOZ w Kraśniku rozpoczął realizację programów profilaktycznych wczesnego wykrywania nowotworów jelita grubego, piersi i szyjki macicy. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych badań mieszkańców powiatu kraśnickiego, janowskiego, puławskiego, łukowskiego, ryckiego i opolskiego. Program skierowany jest do osób aktywnych zawodowo, pracujących, bezrobotnych i poszukujących pracy. Szczegółowe informacje o realizowanych programach znajdą Państwo na stronie internetowej http://www.spzoz.krasnik.pl/ lub bezpośrednio w Biurze Projektu.

Informacje o badaniach i zapisach uzyskasz:

Pracownia Endoskopii SPZOZ w Kraśniku (kolonoskopia, rak jelita grubego) – 81 825 13 81

Pracownia Mammografii SZOZ w Kraśniku (mammografia, rak piersi) – 81 825 13 89

Poradnia chorób kobiecych i kobiet ciężarnych (cytologia, rak szyjki macicy) – 81 825 13 18/93, 81 825 48 65

Zapraszamy do obejrzenia materiałów filmowych

Program profilaktyki raka jelita grubego

Program profilaktyki raka szyjki macicy

Program profilaktyki raka piersi

AW