POSZUKUJEMY STATYSTÓW!

Inscenizacja 2017 (link otworzy duże zdjęcie)

Chcesz wziąć udział w widowisku historycznym 9 września br. „Pieczęć Niepodległości – Kraśniczanie w wojnie z Bolszewikami 1920 r.” oraz wystąpić w filmie dokumentalnym? Zachęcamy do udziału osoby w każdym wieku!
Poszukujemy osób do zagrania ról mieszkańców wsi i miast oraz innych postaci związanych z wydarzeniami z 1920 roku.
Zapraszamy również osoby chętne do wcielenia się w postacie marszałka J. Piłsudskiego, gen. T. Rozwadowskiego i innych.
Udział w inscenizacji jest bezpłatny! Zachęcamy miłośników oraz pasjonatów najnowszej historii Polski  do współtworzenia widowiska historycznego!

Zapisy oraz szczegółowe informacje pod nr tel.: 81 826 17 92

Opublikowano: 21 sierpnia 2018 09:03