Spotkanie „Biznes Lubelskie” w Kraśniku: dowiedz się, jak osiągnąć sukces w biznesie!

zaproszenie na spotkanie z cyklu „Biznes Lubelskie” (link otworzy duże zdjęcie)

Już 19 lipca o godz. 15:00 w Zajeździe & Restauracji Kmicic w Kraśniku (ul. Przemysłowa 24) odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Biznes Lubelskie”. Gościem specjalnym będzie Sylwia Gruchała, polska florecistka, czterokrotna olimpijka, dwukrotna medalistka olimpijska, która opowie o roli motywacji w biznesie.

Pierwsza odsłona cyklu „Biznes Lubelskie” składająca się z 24 spotkań, to wyjątkowa inicjatywa skierowana do przedstawicieli małych, średnich i dużych firm z województwa lubelskiego. Przedsiębiorcy dowiedzą się, na czym polega rola motywacji i jak osiągnąć sukces w biznesie. Ich mentorami będą utytułowani, polscy sportowcy i medaliści olimpijscy: Robert Korzeniowski, Otylia Jędrzejczak, Sylwia Gruchała, Daniel Iwanek oraz Paweł Czapiewski.

Ponadto na uczestników czekają prelekcje dotyczące najnowszych i niezwykle ważnych zmian w podatkach VAT, PIT, CIT oraz RODO. Te kwestie przybliży uczestnikom najbliższego spotkania w Kraśniku prezes zarządu Uchman i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego - Maria Uchman. Przedsiębiorcy poznają także zasady negocjacji, mediacji i arbitrażu w biznesie o których opowie Aneta Biały z Lubelskiego Centrum Arbitrażu i Mediacji KUL.

Spotkania „Biznes Lubelskie” organizowane są we wszystkich powiatach województwa lubelskiego oraz w powiatach grodzkich tak, aby udział w nich wzięło jak najwięcej przedsiębiorców.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona! Rejestracja do udziału w wydarzeniu odbywa się tutaj: http://invest.lubelskie.pl/pl/cykl-spotkan-biznes-lubelskie.

Spotkania z cyklu „Biznes Lubelskie” organizowane są przez Agencję Cumulus na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego.

Spotkania Biznes Lubelskie organizowane są na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego. Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach realizacji projektu pt. „Marketing Gospodarczy Województwa Lubelskiego II”.

Opublikowano: 13 lipca 2018 11:55

Załączniki: