Zarząd Dróg Powiatowych w nowej siedzibie

Na zdjęciu nowa siedziba Zarządu Dróg Powiatowych przy ul. Szpitalnej 2A w dzielnicy fabrycznej Kraśn (link otworzy duże zdjęcie)

Uprzejmie informujemy, że Zarząd Dróg Powiatowych od 2 lipca br. mieści sie w nowej siedzibie przy ul. Szpitalnej 2A w dzielnicy fabrycznej Kraśnika (budynek dawnego oddziału dziecięcego szpitala). W tym samym budynku znajduje się również Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego.

Opublikowano: 02 lipca 2018 09:10