Gwiazdy ekranu vs. piłkarze z Powiatu Kraśnickiego

Plakat informujący o meczu charytatywnym. (link otworzy duże zdjęcie)

W sobotę 16 maja na stadionie MOSiR w Kraśniku rozegrany zostanie Charytatywny Mecz z Gwiazdami w ramach imprezy Motorock Maraton. W trakcie wydarzenia przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy dla Angeliki Matwiej, która wymaga specjalistycznej opieki medycznej.

O godz. 9:00 rozpocznie się turniej piłkarski dzieci z Akademii Piłkarskiej FKS Stal Kraśnik, zaś o 12:00 rozegrany zostanie mecz drużyny Powiatu Kraśnickiego przeciwko drużynie z Ukrainy.

O godz. 15:00 Reprezentacja Artystów Polskich zagra w piłkę nożną przeciwko Reprezentacji Oldboyów Powiatu Kraśnickiego (byli zawodnicy lokalnych klubów piłkarskich). Artystów reprezentować będą m.in. Rafał i Marcin Mroczkowie, Przemek Cypryański, Piotr Świerczewski oraz Jarek Jakimowicz. Organizatorem meczu jest Starostwo Powiatowe.

DN

Opublikowano: 14 czerwca 2018 14:10