WAŻNE. Informacja dla mieszkańców i interesantów

Na zdjęciu nowa siedziba wydziału geodezji. (link otworzy duże zdjęcie)

W związku z planowanym przeniesieniem Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Kraśniku z budynku przy ul. Kolejowej 6 do nowej siedziby przy ul. Szpitalnej 2A (za głównym budynkiem szpitala w dzielnicy fabrycznej), informujemy, że w dniach 21 – 22 czerwca br. Wydział nie będzie obsługiwał interesantów. Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Od dnia 25 czerwca siedziba Wydziału będzie mieścić się przy ul. Szpitalnej 2A, w budynku dawnego oddziału dziecięcego szpitala. Wjazd od strony szpitala.

Opublikowano: 14 czerwca 2018 12:25