Zamknięcie drogi

Zamknięcie Drogi (link otworzy duże zdjęcie)

Starostwo Powiatowe w Kraśniku informuje, iż w trakcie trwania imprezy „Powiatowy Przegląd Kapel Ulicznych” w dniu 17 czerwca br. w godzinach od 13 do 24 planujemy zamknięcie ulic: Narutowicza, Plac Wolności, Kościuszki na odcinku od skrzyżowania ul. Narutowicza, ul. Lubelskiej i ul. Strażackiej do skrzyżowania – wysepki ul. Piłsudskiego i ul. Kościuszki. Na czas przygotowania i trwania imprezy zostanie zorganizowany objazd drogami powiatowymi: ul. Piłsudskiego i ul. Strażacką. Ruch będzie odbywał się zgodnie z zatwierdzonym projektem organizacji ruchu.

Opublikowano: 13 czerwca 2018 11:36