Kraśnicki - malinowy powiat!

Zapraszamy na II Powiatowy Przegląd Kapel Ulicznych

Plakat z programem imprezy. (link otworzy duże zdjęcie)

W najbliższą niedzielę 17 czerwca zapraszamy na rynek Starego Miasta w Kraśniku, gdzie odbędzie się Powiatowy Przegląd Kapel Ulicznych, podczas którego publiczności zaprezentuje się 10 wykonawców z różnych miejscowości. Impreza rozpocznie się o godz. 16:00.

Wystąpią: „Tońko z Dynowa”, „Bum Ta Ra Ra” z Łęcznej, „Uroczysko” z Krasnegostawu, „Czy się wali czy się pali” z Przemyśla, „Fidelis” z Przemyśla, „Stah” z Werbkowic, „Wygibusy” z Biłgoraja, Szczebrzeszyńska Kapela Podwórkowa, Przemyskie Niedźwiadki oraz kraśnicka kapela „Swojacy”.

Kapele zaprezentują zróżnicowany repertuar oparty na biesiadnych melodiach i folku, często zachowując tradycyjne instrumentarium charakterystyczne dla danego regionu. Na zakończenie przeglądu odbędzie się wspólna zabawa i potańcówka.

Opublikowano: 11 czerwca 2018 15:20

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 443

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.