XXIV Bieg Po Uśmiech

XXIV BPU (link otworzy duże zdjęcie)

Już 9 czerwca startuje XXIV edycja imprezy organizowanej przez SOS Wioskę Dziecięcą w Kraśniku - „Bieg po Uśmiech”. To nie tylko wydarzenie sportowe, ale także okazja, by integrować społeczność lokalną.

Na wszystkich uczestników biegów czeka okolicznościowy dyplom, a zwycięzcy poszczególnych konkurencji zostaną wyróżnieni trofeami sportowymi. Oprócz tego każdy zawodnik będzie mógł wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Sponsorem nagrody głównej jest Partner Strategiczny, Bank Pekao SA. Liczne niespodzianki i nagrody przygotowali także: Decathlon, KPB Kraśnik, Get Gym Kraśnik, Natur House, AJG Zakłady Poligraficzne, MPK Kraśnik, Fabryczna 7 Centrum Motoryzacyjne, Travel Shops, Centrum podróży Bebek, Avalon, Sportive.

Oprócz biegów przełajowych będzie można zobaczyć  pokaz ZUMBY, jiu-jitsu, boksu, występy dzieci i młodzieży, czy podszkolić się z udzielania pierwszej pomocy. Dla najmłodszych przygotowano liczne konkursy, gry i zabawy. Dodatkową atrakcją będzie występ iluzjonisty Karola Sonetti oraz specjalnie przygotowane wesołe miasteczko zbudowane z dmuchanych atrakcji. Zabawa rozpocznie się o godzinie 9:00 w SOS Wiosce Dziecięcej w Kraśniku, ul. Gmeinera 8.

Opublikowano: 07 czerwca 2018 08:00