Zapraszamy do odwiedzenia serwisu www.mojestypendium.pl

(link otworzy duże zdjęcie)

Jesteś uczniem, studentem lub doktorantem? Pasjonujesz się sportem? Masz artystyczną duszę? Sprawdź możliwości finansowania swojego dalszego rozwoju! W bazie serwisu mojestypendium.pl czeka ponad 9000 informacji dotyczących stypendiów, grantów i konkursów!
Fundacja Dobra Sieć od 9 lat stara się, aby informacja o dostępnych programach stypendialnych dotarła do jak najszerszego grona młodych ludzi. Dzięki serwisowi www.mojestypendium.pl informuje o wszystkich programach stypendialnych, w tym  oferowanych przez stowarzyszenia, fundacje, samorządy, uczelnie i firmy. Strona jest bazą aktualnych ofert stypendialnych, staży oraz konkursów naukowych i artystycznych, skierowaną do uczniów, studentów, osób utalentowanych artystycznie lub sportowo.
Szczególnie w okresie wakacyjnym pojawia się wiele bardzo atrakcyjnych ofert stypendialnych dla studentów, uczniów oraz młodych naukowców.
W serwisie www.mojestypendium.pl można znaleźć: bazę aktualnych stypendiów, staży i konkursów, artykuły o stypendiach i grantach, regulacje prawne dotyczące przyznawania stypendiów, wskazówki, jak starać się o stypendia, listę organizatorów programów stypendialnych, badania rynku stypendialnego, porady dla instytucji przyznających stypendia.
Serwis powstał w 2006 r. Prowadzony jest przez Fundację Dobra Sieć w partnerstwie z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności.

Opublikowano: 06 czerwca 2018 12:58