Ruszam się dla zdrowia

Ruszam się dla zdrowia (link otworzy duże zdjęcie)

W miesiącu marcu br. już po raz czwarty zorganizowany został kurs „Ruszam się dla zdrowia” organizowany przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku. 26 Pań pod okiem trenerek Beaty Wardy oraz Edyty Rudnickiej spotykało się 3 razy w tygodniu na sali fitness lub w terenie, aby dbać o swoją sylwetkę, jak również własne samopoczucie. Program ten przewidywał 21 spotkań i zakończył się 24 kwietnia br.
Celem kursu było nabycie dobrych zachowań żywieniowych, zachęcenie do aktywności ruchowej i prowadzenia zdrowego stylu życia.
Na zakończeniu kursu obecny był Mariusz Socha - Wicestarosta Kraśnicki, który wręczył uczestniczkom pamiątkowe dyplomy oraz upominki, a także zachęcił do uczestnictwa w kolejnych  edycjach kursu. Podkreślił również jak ważne jest dbanie o siebie.

Opublikowano: 25 kwietnia 2018 09:34