Zawodnicy Suplesu na zawodach Pucharu Polski

Zapaśniczki Suplesu na podium wraz z trenerem Jarosławem Kozakiem. (link otworzy duże zdjęcie)

W miniony weekend nasze zapaśniczki z LUKS Suples Kraśnik toczyły walki na Pucharze Polski Seniorek, który odbył się w Koronowie. Patrycja Gil w kat. 57 kg zajęła 3 miejsce, Renata Nieściur w kat. 55 kg uplasowała się na 5 miejscu.

W tym samym czasie na Litwie w międzynarodowym turnieju walczyły inne nasze zapaśniczki. Klaudia Polak w kat. wagowej 53 kg w kategorii wiekowej juniorek zajęła 1 miejsce. Nasze kadetki: Zuzanna Wólczyńska w kat. 69 kg zajęła 2 miejsce, Klaudia Czyzio (49 kg) – 3 miejsce, Julia Łochowski (65kg) – 3 miejsce, Daniela Tkachuk (57 kg) – 1 miejsce, Marta Gruszkiewicz (49 kg) – 5 miejsce.
Po zawodach dziewczyny zostały na Litwie na tygodniowym obozie, by dalej trenować z zawodniczkami zza granicy.

Opublikowano: 11 kwietnia 2018 07:50