Zapraszamy do zapisów na Wielkanocny Kiermasz Rękodzieła

(link otworzy duże zdjęcie)

Tradycyjnie jak co roku w okresie przed świętami Wielkanocnymi zapraszamy na kiermasz rękodzieła, na którym znajdziemy ręcznie wykonywane pisanki, stroiki, palmy oraz inne rękodzieło.

Wszystkich rękodzielników zapraszamy do zapisów na Wielkanocny Kiermasz Rękodzieła, który odbędzie się 25 marca br. w godz. 10:00– 15:00 w Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku przy al. Niepodległości 44.
Zgłoszeń można dokonywać do dn. 23 marca br.  w Starostwie Powiatowym w Kraśniku, al. Niepodległości 20, III piętro, pokój 312, telefonicznie 81 826 18 00, 81 826 17 92 oraz w wiadomości prywatnej na naszym profilu na Facebook'u.

Udział w kiermaszu jest bezpłatny.

kiermasz.png

Opublikowano: 06 marca 2018 13:21